29 Листопад 2000

Woody

Мітки: , , , , , ,

Woody Woody дозволяє створити 3D моделі меблевого виробу. Будь то кухонний гарнітур або шафа для передпокою з системою розсувних дверей, ідеї конструктора моделюються в тривимірному просторі, а робочі креслення і специфікації виходять автоматично.
Проектування підтримується обширною базою даних: деталі створюються з реальних плиткових матеріалів, з’єднуються за допомогою реальної фурнітури.

Woody →

24 Листопад 2000

Мінімеблі

Мінімеблі Програма мінімеблі дозволяють, використовуючи заздалегідь побудовану в Автокаде тривимірну модель, получть складальне креслення проектованого виробу.

Складальне креслення містить:

Мінімеблі →

20 Листопад 2000

Програма для проектування і розрахунку шаф-купе eXponent Furniture Designer

Програма для проектування і розрахунку шаф купе eXponent Furniture Designer Графічний дизайнер, база даних замовлень, система друку, класифікатор тих, що комплектують складають функціонально закінчений комплекс, що дозволяє організувати повноцінний процес обробки замовлень. Програма спеціально орієнтована на проектування шаф-купе.

Програма для проектування і розрахунку шаф-купе eXponent Furniture Designer →

19 Листопад 2000

Деталювання

Деталювання Програма Деталювання дозволяє, використовуючи заздалегідь побудовану в Автокаде тривимірну модель проектованих меблів, отримати робочі креслення деталей ДСП.

На робочому кресленні зображені деталі, їх розміри, кількість у виробі, номер деталі за програмою мінімеблі (якщо ви використовуєте програму мінімеблі).

Деталювання →

Інтер\'єр

Інше

Види меблевих фасадів

Виставки меблів

Декоративні елементи

Меблеві центри

Меблева фурнітура

Новини

Програми для проектування меблів

Устаткування для виробництва меблів